Volba vhodné hypotéky

Volba vhodné hypotéky

Pokud uvažujete o hypotéce, volte moudře, protože volba správné hypotéky patří mezi nejdůležitější rozhodnutí v životě. Délka splatnosti a výše splátek ovlivní život ve vaší rodině i na dlouhé roky dopředu.

Specialisté přes hypotéky radí, abyste zbytečně neoběhávali banky osobně, protože každá banka vám bude tvrdit, že nabízí nejlepší nabídky. V případě, že se vám nepodaří z nějakého důvodu získat hypotéku, banka toto zamítnutí zaznamená do bankovního registru a bude pro vás následně složitější požádat o půjčku v jiné bance.

Nejlepší řešení je online srovnávání cen hypoték od všech hypoték na trhu. Díky srovnávači zjistíte, která hypotéka odpovídá vašim parametrům.

Při výběru hypotéky budete stát před rozhodnutím, jestli zvolit nižší splátky a delší dobu splácení, či mít hypotéku co nejdřív splacenou, avšak za cenu vyšších měsíčních plateb? Hypoteční specialisté doporučí první variantu. Nikdy člověk většinou nedokáže předvídat svou situaci za budoucích několik let. Tudíž pokud budete mít rozpočet vysoce nastavený kvůli vysoké měsíční platbě, můžou vás finančně položit běžné životní situace jako oprava auta, nehoda v domácnosti či ztráta zaměstnání.

POJIŠTĚNÍ

Výpočet povinného ručení

Zajímá vás, na kolik vás vyjde autopojištění pro vaše auto? A podle čeho vlastně pojišťovny stanovují cenu povinného ručení? Na obě ožehavé otázky najdete odpovědi v tomto článku!

POJIŠTĚNÍ

Tipy na nejúspornější auta

Chcete omezit vaše výdaje za palivo do automobilu? Vaše úspora začíná už v momentu, kdy si vybíráte vaše auto v autosalonu. Vyhledali jsme pro vás modely, které se můžou pyšnit nízkou spotřebou paliva. Která nejúspornější auta rozhodně stojí za zvážení?

POJIŠTĚNÍ

Připojištění k povinnému ručení

Ne všichni řidiči si jsou vědomi toho, že v rámci povinného ručení se můžou pojistit nejen proti škodám, které způsobí dalším účastníkům silničního provozu, ale i proti škodám na vlastním automobilu. Jaké připojištění k povinnému ručení pojistný trh nabízí?

Napište nám