O NÁS

Reference Klientů

Milý klienti, děkujeme za vaše názory a reference. Díky nim nám pomáháte se neustále zlepšovat, posouvat dál a být krok před konkurencí. Pokud k referenci či názoru přidáte i vaší fotografii, budeme rádi a navíc vám zašleme malý dárek :).

Anna B.

Anna B.

Na vlastní kůži jsem se přesvědčila, jak může být půjčka nebezpečná. Před pěti lety jsme potřebovali půjčit na nový nábytek a vzali si úvěr na 20 000 Kč. Kvůli neférové půjčkové společnosti jsme ve výsledku na splátkách zaplatili 31 000 Kč. Letos jsme na to šli jinak a předem si na Netfinancích porovnali podmínky půjček. Rozdíly byly obrovské, rozdíl mezi úrokama u různých společností je někdy i 500 %.

Libor T.

Libor T.

Životní pojištění jsem vždycky považoval za drahou srandu – brácha za pojistku platí přes tisícovku. Jen tak ze srandy jsem si porovnal ceny na Netfinancích a nestačil se divit. Pojištění celé rodiny mě vyšlo na 480 Kč. Když jsem to řekl bráchovi, tak nevěřil vlastním očím. Hned si pojistku vypověděl a sjednal si levnější.

Tomáš N.

Tomáš N.

Každé léto jezdíme celá rodina na dva týdny do Španělska. Za cestovní pojistku jsem pokaždé platil minimálně 1300 Kč. Letos jsem si na této webovce porovnal ceny a našel pojištění za 750 Kč, a s tím stejným limitem krytí, jako měla předchozí drahá pojistka.

Milan R.

Milan R.

Z 5400 na 2100 Kč. O tolik míň teď platím za povinné ručení. Prostě jsem si porovnal ceny a přešel k té pojišťovně, kde měli nejvýhodnější cenu. Nechápu, jak jsem tolik let mohl tak přeplácet.

Martina K.

Martina K.

Už jsme s manželem mysleli, že na vlastní bydlení nikdy nedosáhneme. Po zamítnutí hypotéky u dvou bank jsme si začali myslet, že snad do konce života budeme bydlet v nájmu. Potom jsme zkusili Netfinace, na kterých nám přiřadili hypotečního poradce, který se v bankovních podmínkách opravdu vyzná. Do měsíce jsme bydleli ve vlastním.

  • Sdílet komentáře

POJIŠTĚNÍ

Výpočet povinného ručení

Zajímá vás, na kolik vás vyjde autopojištění pro vaše auto? A podle čeho vlastně pojišťovny stanovují cenu povinného ručení? Na obě ožehavé otázky najdete odpovědi v tomto článku!

POJIŠTĚNÍ

Tipy na nejúspornější auta

Chcete omezit vaše výdaje za palivo do automobilu? Vaše úspora začíná už v momentu, kdy si vybíráte vaše auto v autosalonu. Vyhledali jsme pro vás modely, které se můžou pyšnit nízkou spotřebou paliva. Která nejúspornější auta rozhodně stojí za zvážení?

POJIŠTĚNÍ

Připojištění k povinnému ručení

Ne všichni řidiči si jsou vědomi toho, že v rámci povinného ručení se můžou pojistit nejen proti škodám, které způsobí dalším účastníkům silničního provozu, ale i proti škodám na vlastním automobilu. Jaké připojištění k povinnému ručení pojistný trh nabízí?

Napište nám